Ansatte

Blåklokka

Anne Sigrid Hagen

Stilling: Assistent
419 29 202
anne-sigrid@hotmail.com

Anne Mari Western

Stilling: Assistent
970 51 036
selvestefrkwestern@gmail.com

Lecki Satharana

Stilling: Assistent
918 08 431
leckiz19@hotmail.com

Hilde Linstad

Stilling: Pedagogisk leder
908 99 818
hildelinstad@gmail.com

Marthe Brørby

Stilling: Førskolelærer
416 73 042
mtretli@gmail.com

Firkløveren

Anne Sigrid Hagen

Stilling: Assistent
419 29 202
anne-sigrid@hotmail.com

Anne Sofie Prestkværn

Stilling: Pedagogisk leder
900 30 921
anne.sofie@esperum.no

Marit Borgli

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
913 18 980
sirilion36@hotmail.com

Hestehoven

Marta Marie Risvik

Stilling: Assistent
905 07 210
ma.maris@hotmail.com

Anne Lise Løvstuhagen

Stilling: Kokk
976 49 326
dottifinnbilli@hotmail.com

Tone Velta

Stilling: Pedagogisk leder
408 57 746
tone.velta@hebb.no

Hanne Kristin Solberg Aaserud

Stilling: Førskolelærer
988 82 502
hkaaserud@gmail.com

Aina Nordli Øfstaas

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
975 98 610
aina.ofstaas@hebb.no

Ann Kristin Leirbekk

Stilling: Fagarbeider
413 52 554
annleirbekk@gmail.com

Hvitveisen

Anne May Tvedtmarken

Stilling: Assistent
952 46 975
tvetmarken@gmail.com

Laila Hermansen

Stilling: Assistent
902 84 765
laila.irene.hermansen@gmail.com

Anne Lise Løvstuhagen

Stilling: Kokk
976 49 326
dottifinnbilli@hotmail.com

Elisabeth Seiersten

Stilling: Førskolelærer
412 24 202
elisabeth_seiersten@hotmail.com

Anne Dæhlen Østen

Stilling: Barnehagelærer
924 84 953
adaehlen@gmail.com

Andrea Jakobsen

Stilling: Barnehagelærer
950 27 521
andrea_jakobsen@yahoo.no

Rødkløveren

Kristin Kvernstad

Stilling: Assistent
930 82 167
k-k-v@hotmail.com

Anne Sigrid Hagen

Stilling: Assistent
419 29 202
anne-sigrid@hotmail.com

Evy Hamar

Stilling: Assistent
905 61 546
evyanita@hotmail.no

May Christin Ingstad

Stilling: Assistent
414 29 510
may-ch72@live.no

Astrid Dammen

Stilling: Pedagogisk leder
988 86 440
astrid.d@gmail.com

Ann Kristin Hagen

Stilling: Fagarbeider
993 36 153
annkristinhagen87@gmail.com

Andre ansatte

Webansvarlig Trulserudenga Barnehage

Stilling: Annet

Ingeborg Hageberget

Stilling: Daglig leder
986 25 030
post@trulserudenga.no

Jurgita Kryziene

Stilling: Renholder
473 90 938
jurgita.kryziene@hotmail.com